kolmapäev, 4. oktoober 2017

Õppekäik Tallinnasse 4.oktoobril

Ettevõtlusnädala raames sõitis Are kool kahe bussiga tutvuma Harjumaa ettevõtetega. I bussis olid koos 1.-4.klass ja II bussis 5.-9.klass.

II bussitäis rahvast käis külas Estonia teatril. Tutvusime selle maja tööga, uudistasime, mis ametimehed  tegutsevad seal tagaruumides ja proovisaalides, kuipaljude erinevate inimeste jõupingutusel valmib üks balleti- või muusikatetendus.
Mitmed nooremate klasside õpilased leidsid peale ringkäiku, et see oli nende  viimase aja parim kogemus.

Peale selle 8.-9.klass käis külas veel Tallinna Vee Paljassaare reoveepuhastusjaamas ning 5.-7.klass BLT Grupi töid ja tegemisi kaemas. Viimane  on rahvusvaheline ettevõte, mille kontor asub Eestis ning kuhu alla on koondunud väga palju erinevaid ettevõtteid. Meie külastasime masinatehast ning tegime ringi laevadokkide ja ladude juurde. 

Enne kojusõitu  põikasime Keilasse sööma. Jälle veidi targemad :)Majandusnädal toimus 2.-12. oktoobril, kus osales ka meie klass. Esmaspäeval, teisipäeval ja neljapäeval olid meil majandusõppe paaristunnid, kolmapäeval Harjumaa reis ja 12.oktoobri neljapäeval külas kohalikud ettevõtjad.Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar