pühapäev, 13. november 2016

Make it NewNeljapäeval, 10.11. kuulutati välja Estonia Resort Hotelli konverentsisaalis  noorte ideekonkursi "Make It New" võitjad. Taaskasutusele keskenduval õpilaskonkursil osales 24 meeskonda Pärnumaa koolide 6.-10.klassidest. 
Meie koolist osalesid kaks  6.klassi võistkonda, need olid tüdrukute võistkond Are Pliksid ja poiste võistkond Arekad.  Are Pliksidesse kuulusid Triinu, Aike, Kaisa ja Eliise. Arekatesse Heinar, Markus ja Rauno. 
Tüdrukud valmistasid käsitöötunnis õpetaja Pille juhendamisel vanadest vinüülplaatidest kausikesi. Vinüülplaadid tõi kooli Leho ema. Poisid aga meisterdasid koolivaheajal ja laupäeval õpetaja Mairo juhendamisel põrandalambi- riiuli.
Et A ja Are Kool on nimekirjas esimesena, siis konkursil oma tööde tutvustamisega alustasidki Are Pliksid. Hääl natuke värises 8-liikmelise žürii ning sajapealise publiku ees. Aga tüdrukud olid tublid! Poistel esines  Markus, kes võttis kogu tutvustamise vastutuse enda kanda, Heinar ja Rauno näitasid žüriile samaaegselt  eset.
Ja otsus oli tore- teise eripreemiaga pärjati Are kooli kuuenda klassi meeskond Arekad, kes mõtlesid luua kooli kõrval asuvast peagi lammutatavast majast leitud vahenditest põrandalampe-riiuleid. Diplomil oli kirjas: parim tootedisain.
Kokkuvõttes võis öelda, et kõik said esinemiskogemuse, natuke nänni ja torti. Koju sõites oli vaid üks küsimus- kas järgmisel aastal  ikka ka lähme.... 
Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar